Na przełomie listopada i grudnia uczniowie klas VI przystąpili do szkolnego konkursu na grafikę komputerową pt.

Ich zadanie polegało na wykonaniu broszurki o naszej szkole w edytorze tekstu Word.
Na początku  większość uczniów sądziła, że będzie to bardzo prosta praca, ale szybko (w trakcie jej wykonywania) zweryfikowali swoje zdanie. Konkurs ten nie tylko stał się możliwością rywalizacji z kolegami, ale przede wszystkim ujawnił wszelkie braki dotyczące pracy w edytorze tekstu. Stąd też panie wchodzące w skład jury (J. Florczak, I. Sędzińska-Klejman, M. Cyzowska) biorąc pod uwagę nie tylko merytoryczną zawartość folderu, ale także pomysłowość i umiejętność wykorzystania możliwości które stwarza Word jednogłośnie  przyznały:

I miejsce - P. Pietrzak z klasy VI a
                     M. Marczyńska z klasy VI b